04-13.04.2014 Warszawa-Katowice

TENISOWE EMOCJE NA POZIOMIE

Na niemalże dwa kwietniowe tygodnie, M-Active zanurzyło się w świecie męskiego i kobiecego tenisa, realizując dla BNP Paribas zadania z zakresu obsługi marketingowo-eventowej.
Po raz kolejny towarzyszyliśmy polskiej reprezentacji podczas międzynarodowych rozgrywek Pucharu Davisa, które odbyły się na warszawskim Torwarze. Tym razem najwyżej rozstawieni polscy tenisiści zmierzyli się z wyprzedzającą ich w rankingu drużyną Chorwacji. Pomimo faktu, iż tym razem nasi zawodnicy nie odnieśli zwycięstwa, wydarzenie to przyniosło wiele sportowych emocji.
Turniej WTA w Katowicach to impreza tenisowa o największej randze, która odbywa się w naszym kraju. Druga edycja, której największą gwiazdą była trzecia zawodniczka na świecie – Agnieszka Radwańska, przyciągnęła do Spodka sporo kibiców i pomogła w popularyzowaniu tego sportu w Polsce.
Współpraca ze sponsorem tytularnym imprezy w zakresie obsługi promocyjno-eventowej dostarczyła M-Active wielu nowych doświadczeń, które pomogą nam w organizowaniu kolejnych sportowych wydarzeń.

M-ACTIVE © 2019
PFR