03-05.03.2017 Czerwienne

SKI ARCHI CUP 2017

W dniach 3-5.03.2017 M-Active organizowało pierwszą imprezę SPORTARCHITEKT w tym sezonie – XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Na tegoroczną edycję Mistrzostw przybyło ponad stu dwudziestu architektów z całej Polski, którzy poza sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo atrakcyjnego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami i spotkaniami. Kasprowy Wierch dostarczył nam fantastyczne warunki do jazdy podczas piątkowego treningu, natomiast ze względu na silny wiatr miejscem przeprowadzenia sobotnich zawodów była zakopiańska Harenda.
Gościem specjalnym imprezy był wielokrotny, indywidualny Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim Maciej Bydliński, który oprócz aktywnej obecności i ciekawej rozmowy podczas sobotniego wieczoru, przebył wcześniej tę samą trasę, z którą mierzyli się uczestnicy Ski Archi Cup 2017.
Impreza ta była nie tylko pasjonującym wydarzeniem sportowym, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

M-ACTIVE © 2019
PFR