09.09.2017 Poznań

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2017

W sobotę 9 września 2017 r. na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club M-Active zorganizowało deblowy turniej tenisowy Lexus Citi Handlowy Business Cup.

Była to już piąta edycja tegorocznego ogólnopolskiego cyklu, który wokół tenisowej pasji gromadzi środowisko polskiego biznesu. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by w tym dniu uczestnicy poczuli pełen komfort na profesjonalnie zorganizowanym turnieju. Wydarzenie było rozgrywane w grupach, bez par odpadających we wczesnej fazie turnieju, w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+, mężczyźni 50+ oraz mikst. Poznańska edycja imprezy zgromadziła pięćdziesięciu uczestników i trzydziestu gości towarzyszących.

Wydarzenie zainaugurowało tradycyjne tenisowe śniadanie okraszone dawką najlepszego polskiego jazzu na żywo. Krótko potem nastąpiło powitanie uczestników oraz oficjalne losowanie turnieju. Oprócz dużej dozy sportowych emocji, uczestnicy mogli skorzystać z odbywających się przez cały dzień jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa, wziąć udział w sesji z fizjoterapeutą oraz spróbować sił w kilku konkursach z cennymi nagrodami – jednym z nich był Citi Handlowy Tennis Contest.

Ciekawostką dla uczestników była możliwość obserwacji treningów najlepszych polskich tenisistów, podczas odbywającego się na terenie obiektu zgrupowania polskiej reprezentacji przygotowującej się na najbliższy mecz w ramach Pucharu Davisa.

M-ACTIVE © 2019
PFR