18-20.09.2014 Częstochowa

GOLF ARCHI CUP 2014

W dniach 18-20 września blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się na malowniczo położonym polu golfowym Rosa Private Golf Club, aby aktywnie spędzić czas podczas Akademii Golfa i rywalizować w V Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie.
Pomimo chłodnego początku, pogoda dopisała i Mistrzostwa przebiegały spokojnie w promieniach wrześniowego słońca. Oprócz solidnej dawki golfowych zmagań na architektów czekały różne atrakcje –  oficjalny koktajl imprezy, seria nocnych i dziennych konkursów golfowych oraz pokazy sportowo-artystyczne.
W sobotę do architektów golfistów dołączyli ich koleżanki i koledzy, pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu – adepci Akademii pod okiem doświadczonego trenera zaznajamiali się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Na zakończenie Akademii wszyscy jej uczestnicy wzięli udział w tradycyjnych konkursach golfowych – Best Putt i Nearest to the Pin. Po zakończeniu zawodów rozegrany został wyczekiwany i pełen emocji konkurs Putt in One, którego zwycięzcę poznaliśmy dopiero w drugiej serii prób. Wieczorem nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i dyplomów, która uwieńczyła te wyjątkowe dni.

M-ACTIVE © 2019
PFR