DZIECIAKI DO RAKIET

czerwiec-wrzesień 2016 cała Polska

Od czerwca do września w dziesięciu miastach Polski M-Active realizować będzie ogólnopolską akcję „Dzieciaki do rakiet” sponsorowaną przez bank BGŻ BNP Paribas. Cykl ten został zainicjowany w ubiegłą sobotę 18 czerwca w Warszawie. Jest to seria jednodniowych imprez dla dzieci, odbywający się na miejskich rynkach i skoncentrowany wokół darmowych lekcji tenisa, które realizowane będą w oparciu o międzynarodowy program nauki tenisa dla najmłodszych Tenis 10. Projekt przeprowadzony będzie w formie bezpłatnej akcji promocyjnej – lekcje dla uprzednio zapisanych uczestników przeplatać się będą z treningami wolnymi, bez zapisów, które będą szansą udziału w akcji dla dzieci, które dowiedzą się o inicjatywie w dniu realizacji na miejscu – np. podczas spaceru. Lekcjom tenisa towarzyszyć będą liczne sesje konkursowe w formie zabaw sportowych z nagrodami.
Sama akcja będzie dobrą okazją do przybliżenia tenisa dzieciom, które nigdy nie miały kontaktu z tym sportem. Szczególnie pomocny w tym będzie program Tenis 10, według którego realizowane będą lekcje -  ten system udowadnia, że nauka gry w tenisa może być łatwa, szybka i przyjemna. Dzieci zapoznawane będą z tenisem w jak najbardziej przyjazny sposób dostosowany do ich możliwości – rozmiary kortu i sprzętu dopasowywane są do wieku uczestników. Organizatorzy liczą, że przez inicjatywę dotrą do jak największej ilości dzieci i zapoznają je z tym wspaniałym ogólnorozwojowym sportem. Konkursy i przygotowane atrakcje mają pozostawić dobre wrażenie i zachęcić dzieci do kontynuacji lekcji w lokalnych klubach tenisowych.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP WARSZAWA 2016

11.06.2016 Warszawa

W sobotę 11 czerwca w klubie tenisowym Warszawianka M-Active zorganizowało deblowy turniej tenisowy Lexus Citi Handlowy Business Cup. Ta trzecia edycja tegorocznego cyklu Business Cup przyciągnęła doborowe grono amatorów tenisa ze środowiska warszawskiego biznesu. W przerwach między grami turniejowymi na uczestników czekały jazdy testowe najnowszymi modelami Lexus, testy rakiet marki Head i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

TENNIS ARCHI CUP 2016

3-5.06.2016 Poznań

W dniach 3-5 czerwca M-Active organizowało w Poznaniu XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie i Akademię Tenisa dla Architektów.
W tym roku pobity został rekord frekwencji - w Kortowo Tennis Club zameldowało się ponad 80 architektów z całej Polski. Przez cały weekend towarzyszyła nam piękna pogoda (z małą przerwą na błyskawiczną burzę), wspaniała atmosfera, tenisowe emocje i moc atrakcji.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KRAKÓW 2016

21.05.2016 Kraków

W tym roku M-Active pojawiło się po raz pierwszy z cyklem Business Cup w Krakowie. 21 czerwca na kortach WKS Wawel w promieniach słońca przez cały dzień rozgrywano mecze o tytuły mistrzowskie Citi Handlowy Lexus Business Cup. W przerwach uczestnicy brali udział w licznych konkursach i korzystali z wielu zapewnionych atrakcji.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP WROCŁAW 2016

14.05.2016 Wrocław

W sobotę 14 maja 2016 we wrocławskim Matchpoint Tennis & Sports Club zainaugurowaliśmy tegoroczny cykl Business Cup. Dobrana grupa przedstawicieli dolnośląskiego biznesu rywalizowała w sympatycznej atmosferze w 4 kategoriach na kortach w hali oraz na zewnętrznych.
Business Cup to cykl turniejów, gdzie wokół prawdziwej tenisowej pasji gromadzimy środowisko biznesowe. Bogaty program towarzyszący, doskonale przygotowane obiekty oraz charakter wydarzenia spowodują, że będzie to wyjątkowy czas. Spotkania w starannie dobranym gronie przy prestiżowym sporcie będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. W tym roku cykl odbędzie się w sześciu lokalizacjach – we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdyni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20