LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP WROCŁAW 2016

14.05.2016 Wrocław

W sobotę 14 maja 2016 we wrocławskim Matchpoint Tennis & Sports Club zainaugurowaliśmy tegoroczny cykl Business Cup. Dobrana grupa przedstawicieli dolnośląskiego biznesu rywalizowała w sympatycznej atmosferze w 4 kategoriach na kortach w hali oraz na zewnętrznych.
Business Cup to cykl turniejów, gdzie wokół prawdziwej tenisowej pasji gromadzimy środowisko biznesowe. Bogaty program towarzyszący, doskonale przygotowane obiekty oraz charakter wydarzenia spowodują, że będzie to wyjątkowy czas. Spotkania w starannie dobranym gronie przy prestiżowym sporcie będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. W tym roku cykl odbędzie się w sześciu lokalizacjach – we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdyni.

FED CUP 2016 POLSKA-TAJWAN

16-17.04.2016 Inowrocław

16-17 kwietnia w Inowrocławiu w ramach rozgrywek Pucharu Federacji odbył się mecz barażowy, którego stawką było pozostanie polskiej reprezentacji kobiet w tenisie w Grupie Światowej II. Przez te dwa dni już po raz kolejny M-Active służyło pełnym wsparciem w zakresie obsługi marketingowo-eventowej dla banku BGŻ BNP Paribas. Działania w strefach VIP i commercial miały na celu wzmocnienie wizerunku banku jako światowego mecenasa tenisa.

SKI CONSTRUCTION CUP 2016

11-13.03.2016 Zakopane

W dniach 11-13 marca 2016 r. M-Active organizowało kolejne wydarzenie w zimowej stolicy Polski - tym razem był to Ski Construction Cup, w ramach którego odbyły się II Mistrzostwa Polski Branży Infrastrukturalnej w Narciarstwie Alpejskim oraz I Mistrzostwach Polski Branży Instalacji Sanitarnych w Narciarstwie Alpejskim. Impreza ta skierowana była do przedstawicieli rynku generalnych wykonawców związanych z dużymi inwestycjami oraz rynku instalacji sanitarnych.
Jak w ubiegłym roku, miejscem przeprowadzania zawodów były zbocza stacji narciarskiej Suche, natomiast część towarzysząca imprezy odbywała się tradycyjnie w zakopiańskim hotelu Grand Nosalowy Dwór. Po piątkowym treningu na Kasprowym Wierchu, w sobotę zostały sprawnie przeprowadzone zawody w odpowiednich kategoriach wiekowych.
Gościem specjalnym wydarzenia był Robert Szul, złoty medalista Polski w narciarstwie dowolnym, który wprowadził uczestników wydarzenia w tajniki swojej dyscypliny i pokazywał relacje filmowe ze swoich dokonań.

DAVIS CUP 2016 POLSKA-ARGENTYNA

4-6.03.2016 Gdańsk

Podczas przedłużonego weekendu 4 – 6 marca 2016 r. M-Active po raz kolejny wspierało BGŻ BNP Paribas w działaniach promocyjno-marketingowych podczas debiutu Polski w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Podczas pełnego emocji spotkania z reprezentacją Argentyny rozgrywanego w Gdańsku M-Active dokonywało wszelkich starań, aby zapewnić bankowi jak najlepszą obsługę promocyjno-eventową w celu umocnienia wizerunku BNP Paribas jako silnego partnera tenisa w Polsce i na świecie.

SKI ARCHI CUP 2016

4-6.03.2016 Zakopane

Pierwszą zimową imprezą roku 2016 organizowaną przez M-Active były XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie SKI ARCHI CUP, które odbyły się w dniach 4 – 6 marca 2016 r. w Zakopanem i zgromadziły niemal 120 architektów z całej Polski.
Poza swoim sportowym wymiarem, wydarzenie rokrocznie przyciąga uczestników swoją niepowtarzalną atmosferą i bogatym programem towarzyszącym, wypełnionym ciekawymi spotkaniami, konkursami z nagrodami i innymi atrakcjami.
Wydarzenie to wychodzi poza imprezę sportową i staje się wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowiska architektów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19