GOLF ARCHI CUP 2016

16-17.09.2016 Konopiska k/Częstochowy

Tradycyjnie w połowie września w pięknym obiekcie Rosa Private Golf Club M-Active organizuje ostatnią w sezonie imprezę cyklu SPORTARCHITEKT - Golf Archi Cup. W ramach wydarzenia odbywają się Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie, Turniej Zielonej Karty i Akademia Golfa dla Architektów. Mistrzostwa odbyły się po raz siódmy i ponownie przyciągnęły sporą grupę architektów - w tym roku pojawiło się wiele nowych osób, co dowodzi, że dyscyplina ta staje się coraz bardziej popularna w tej grupie zawodowej. Akademia Golfa dla Architektów po raz pierwszy odbyła się w formacie dwudniowym, co pozwoliło na pełniejsze przekazanie podstaw i zaznajomienie uczestników z tym szlachetnym sportem. Imprezie towarzyszyło wiele interesujących konkursów z nagrodami i wspaniała atmosfera przyjaznej rywalizacji i zabawy.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2016

10.09.2016 Poznań

W sobotę 10 września w Poznaniu M-Active zorganizowało piąty turniej z tegorocznego cyklu deblowych turniejów tenisowych Lexus Citi Handlowy Business Cup. Sześćdziesięciu ludzi ze świata wielkopolskiego biznesu spędziło aktywnie pierwszą część weekendu w Kortowo Tennis Club. Jedną z atrakcji wydarzenia była równoległa obecność na obiekcie polskiej kadry tenisowej, będącej w trakcie przygotowań do najbliższego meczu w ramach rozgrywek Pucharu Davisa.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2016

27-28.08.2016 Katowice

W ostatni weekend sierpnia M-Active zorganizowało z Katowicach XX Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie. Impreza ta odbywa się w kolebce Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN - inicjatorów pierwszych wydarzeń sportowych dla architektów, wspólnie z którymi M-Active kontynuuje i poszerza tradycje aktywnych spotkań dla tej grupy zawodowej.

MTB ARCHI CUP 2016

8-10.07.2016 Poznań/Murowana Goślina-Binduga

W dniach 8-10 lipca M-Active zorganizowało IV Mistrzostwa Polski Architektów w Maratonie MTB oraz Rajd Rowerowy dla Architektów MTB Archi Cup 2016.
Mistrzostwa odbyły się w dniu 10 lipca w podpoznańskiej Murowanej Goślinie, natomiast dobrym uzupełnieniem MTB Archi Cup był trzydniowy rajd rowerowy skierowany do architektów, którzy chcieli być częścią rowerowej przygody bez udziału w maratonie MTB – rajd odbył się na terenach zielonych w bezpośredniej okolicy Poznania. W imprezie wzięli udział architekci z całej Polski - oprócz sportowej części imprezy, na uczestników czekało wiele nagród i atrakcji.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE 2016

25.06.2016 Katowice

W ostatnią sobotę czerwca M-Active zgromadziło w ramach wydarzenia Citi Handlowy Lexus Business Cup środowisko śląskiego biznesu wokół tenisowej pasji. Deblowy turniej tenisowy rozpoczął się na Kortach MOSiR Katowice od tenisowego śniadania, przeplatanego konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Po sprawnie przeprowadzonych grach pierwszego etapu turnieju, nastąpiła przerwa na lunch i na wspólne oglądanie historycznego meczu EURO 2016 Polska-Szwajcaria. Po zakończeniu gier odbyło się wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom czwartej edycji tegorocznego cyklu Business Cup.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20