M-ACTIVE TRAVEL -> M-ACTIVE

Informujemy o drobnej korekcie w zmianie nazwy firmy - nazwa spółki M-Active Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu uległa zmianie na M-Active Sp. z o. o. Inne dane spółki pozostają bez zmian. Prosimy o odnotowanie faktu tego w swoich dokumentach w celu prawidłowego oznaczenia naszej spółki jako kontrahenta.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP GDYNIA 2016

24.09.2016 Gdynia

24 września w Gdyni ostatnim w tym sezonie turniejem tenisowym M-Active zakończyło tegoroczny cykl Lexus Citi Handlowy Business Cup. Na kortach Arki Gdynia pojawiło się blisko sześćdziesięciu członków trójmiejskiego biznesu, którzy podzieleni na grupy wiekowe rywalizowali między sobą w atmosferze sportowego współzawodnictwa. W przerwach między meczami uczestnikom zapewniono wiele atrakcji w postaci ciekawych konkursów z nagrodami, jazd próbnych samochodami marki Lexus czy testów najnowszych modeli rakiet HEAD.

GOLF ARCHI CUP 2016

16-17.09.2016 Konopiska k/Częstochowy

Tradycyjnie w połowie września w pięknym obiekcie Rosa Private Golf Club M-Active organizuje ostatnią w sezonie imprezę cyklu SPORTARCHITEKT - Golf Archi Cup. W ramach wydarzenia odbywają się Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie, Turniej Zielonej Karty i Akademia Golfa dla Architektów. Mistrzostwa odbyły się po raz siódmy i ponownie przyciągnęły sporą grupę architektów - w tym roku pojawiło się wiele nowych osób, co dowodzi, że dyscyplina ta staje się coraz bardziej popularna w tej grupie zawodowej. Akademia Golfa dla Architektów po raz pierwszy odbyła się w formacie dwudniowym, co pozwoliło na pełniejsze przekazanie podstaw i zaznajomienie uczestników z tym szlachetnym sportem. Imprezie towarzyszyło wiele interesujących konkursów z nagrodami i wspaniała atmosfera przyjaznej rywalizacji i zabawy.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2016

10.09.2016 Poznań

W sobotę 10 września w Poznaniu M-Active zorganizowało piąty turniej z tegorocznego cyklu deblowych turniejów tenisowych Lexus Citi Handlowy Business Cup. Sześćdziesięciu ludzi ze świata wielkopolskiego biznesu spędziło aktywnie pierwszą część weekendu w Kortowo Tennis Club. Jedną z atrakcji wydarzenia była równoległa obecność na obiekcie polskiej kadry tenisowej, będącej w trakcie przygotowań do najbliższego meczu w ramach rozgrywek Pucharu Davisa.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2016

27-28.08.2016 Katowice

W ostatni weekend sierpnia M-Active zorganizowało z Katowicach XX Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie. Impreza ta odbywa się w kolebce Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN - inicjatorów pierwszych wydarzeń sportowych dla architektów, wspólnie z którymi M-Active kontynuuje i poszerza tradycje aktywnych spotkań dla tej grupy zawodowej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19