CYKL IMPREZ DARTOWYCH

14.03.-11.04.2017 Łódź, Bydgoszcz, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Lublin, Rzeszów, Kraków i Poznań

Przez prawie miesiąc, M-Active współorganizowało cykl integracyjnych amatorskich turniejów dartowych na zlecenie dużej  europejskiej firmy. 9 lokalizacji, 8 edycji lokalnych i wielki finał w Poznaniu - oprócz zanurzenia się w nowej dyscyplinie sportu, projekt ten był dla naszej firmy dużym wyzwaniem logistycznym i miejscem zdobycia wielu nowych doświadczeń.

SKI ARCHI CUP 2017

3-5.03.2017 Czerwienne

W dniach 3-5.03.2017 M-Active organizowało pierwszą imprezę SPORTARCHITEKT w tym sezonie - XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Na tegoroczną edycję Mistrzostw przybyło ponad stu dwudziestu architektów z całej Polski, którzy poza sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo atrakcyjnego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami i spotkaniami. Kasprowy Wierch dostarczył nam fantastyczne warunki do jazdy podczas piątkowego treningu, natomiast ze względu na silny wiatr miejscem przeprowadzenia sobotnich zawodów była zakopiańska Harenda.
Gościem specjalnym imprezy był wielokrotny, indywidualny Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim Maciej Bydliński, który oprócz aktywnej obecności i ciekawej rozmowy podczas sobotniego wieczoru, przebył wcześniej tę samą trasę, z którą mierzyli się uczestnicy Ski Archi Cup 2017.
Impreza ta była nie tylko pasjonującym wydarzeniem sportowym, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

WE ARE TENNIS CUP 2017

21.01.2017 Poznań, 4.02.2017 Warszawa, 11.03.2017 Kraków,  25.03.2017 Warszawa

Pod koniec stycznia M-Active rozpoczęło realizację cyklu imprez tenisowych dla banku BGŻ BNP Paribas, pod nazwą We Are Tennis Cup. To już drugi rok współpracy M-Active z bankiem przy tym sportowym projekcie.

We Are Tennis Cup to międzynarodowy turniej tenisowy dla pracowników Grupy BNP Paribas, którego celem jest propagowanie gry w tenisa wśród pracowników Grupy i ich integracja wokół tego sportu. W ramach popularyzowania tenisa wśród wszystkich pracowników banku, w ramach We Are Tennis Cup nastąpi kontynuacja błyskawicznego kursu tenisa Tennis Xpress, na który zaproszono osoby, które nie miały wcześniej styczności z tym sportem.

Trzy regionalne edycje turnieju będą odbywać się od stycznia do marca w Poznaniu, Warszawie i w Krakowie - tam zostaną wyłonieni uczestnicy finałowych grup, którzy podczas drugiej fazy będą walczyć o awans do międzynarodowego finału.

M-ACTIVE TRAVEL -> M-ACTIVE

Informujemy o drobnej korekcie w zmianie nazwy firmy - nazwa spółki M-Active Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu uległa zmianie na M-Active Sp. z o. o. Inne dane spółki pozostają bez zmian. Prosimy o odnotowanie faktu tego w swoich dokumentach w celu prawidłowego oznaczenia naszej spółki jako kontrahenta.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP GDYNIA 2016

24.09.2016 Gdynia

24 września w Gdyni ostatnim w tym sezonie turniejem tenisowym M-Active zakończyło tegoroczny cykl Lexus Citi Handlowy Business Cup. Na kortach Arki Gdynia pojawiło się blisko sześćdziesięciu członków trójmiejskiego biznesu, którzy podzieleni na grupy wiekowe rywalizowali między sobą w atmosferze sportowego współzawodnictwa. W przerwach między meczami uczestnikom zapewniono wiele atrakcji w postaci ciekawych konkursów z nagrodami, jazd próbnych samochodami marki Lexus czy testów najnowszych modeli rakiet HEAD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20