Eventy M-ACTIVE

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KRAKÓW 2017

27.05.2017 Kraków

W sobotę 27 maja na kortach WKS Wawel w Krakowie odbył się drugi w tym roku turniej deblowy cyklu Business Cup. Poza dużą dawką tenisa i walką o tytuły mistrzowskie Citi Handlowy Lexus Business Cup, uczestnikom zapewniono udział w wielu ciekawych konkursach, jazdy najnowszymi modelami Lexusa oraz testy rakiet HEAD. 

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE 2017

21.05.2017 Katowice

W sobotę 21 maja w Katowicach zainaugurowaliśmy tegoroczny cykl deblowych turniejów tenisowych Business Cup. Jest to już siódma edycja największego w Polsce cyklu imprez tenisowych dla ludzi biznesu.
W tym roku Business Cup odbędzie się w sześciu lokalizacjach – w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

Na terenie kortów katowickiego ośrodka MOSIR dobrana grupa przedstawicieli śląskiego biznesu rywalizowała w sympatycznej atmosferze na świetnie przygotowanych kortach zewnętrznych. Na uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek, wśród nich konkurs Lexus Serve in One, gdzie nagrodą był samochodów na weekend.

START SEZONU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2017

9.04.2017 Dolsk

To już trzeci rok współpracy M-Active z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia marketingowego i promocyjnego cyklu. Podczas tegorocznego premierowego maratonu w Dolsku, który odbył się 9 kwietnia, padł rekord frekwencji - na starcie pojawiło się 777 miłośników kolarstwa MTB.
Od 2003 roku Gogol MTB organizuje imprezy kolarskie, które skierowane są do głównie do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl Bike Cross Maraton Gogol MTB składa się z jedenastu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej - najlepsi są nagradzani na koniec sezonu podczas Gali Rowerowej.

CYKL IMPREZ DARTOWYCH

14.03.-11.04.2017 Łódź, Bydgoszcz, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Lublin, Rzeszów, Kraków i Poznań

Przez prawie miesiąc, M-Active współorganizowało cykl integracyjnych amatorskich turniejów dartowych na zlecenie dużej  europejskiej firmy. 9 lokalizacji, 8 edycji lokalnych i wielki finał w Poznaniu - oprócz zanurzenia się w nowej dyscyplinie sportu, projekt ten był dla naszej firmy dużym wyzwaniem logistycznym i miejscem zdobycia wielu nowych doświadczeń.

SKI ARCHI CUP 2017

3-5.03.2017 Czerwienne

W dniach 3-5.03.2017 M-Active organizowało pierwszą imprezę SPORTARCHITEKT w tym sezonie - XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Na tegoroczną edycję Mistrzostw przybyło ponad stu dwudziestu architektów z całej Polski, którzy poza sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo atrakcyjnego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami i spotkaniami. Kasprowy Wierch dostarczył nam fantastyczne warunki do jazdy podczas piątkowego treningu, natomiast ze względu na silny wiatr miejscem przeprowadzenia sobotnich zawodów była zakopiańska Harenda.
Gościem specjalnym imprezy był wielokrotny, indywidualny Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim Maciej Bydliński, który oprócz aktywnej obecności i ciekawej rozmowy podczas sobotniego wieczoru, przebył wcześniej tę samą trasę, z którą mierzyli się uczestnicy Ski Archi Cup 2017.
Impreza ta była nie tylko pasjonującym wydarzeniem sportowym, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18