GOLF ARCHI CUP 2014

20.09.2014 Częstochowa

W dniach 18-20 września blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się na malowniczo położonym polu golfowym Rosa Private Golf Club, aby aktywnie spędzić czas podczas Akademii Golfa i rywalizować w V Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie.
Pomimo chłodnego początku, pogoda dopisała i Mistrzostwa przebiegały spokojnie w promieniach wrześniowego słońca. Oprócz solidnej dawki golfowych zmagań na architektów czekały różne atrakcje -  oficjalny koktajl imprezy, seria nocnych i dziennych konkursów golfowych oraz pokazy sportowo-artystyczne.
W sobotę do architektów golfistów dołączyli ich koleżanki i koledzy, pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu - adepci Akademii pod okiem doświadczonego trenera zaznajamiali się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Na zakończenie Akademii wszyscy jej uczestnicy wzięli udział w tradycyjnych konkursach golfowych – Best Putt i Nearest to the Pin. Po zakończeniu zawodów rozegrany został wyczekiwany i pełen emocji konkurs Putt in One, którego zwycięzcę poznaliśmy dopiero w drugiej serii prób. Wieczorem nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i dyplomów, która uwieńczyła te wyjątkowe dni.

BIZNESOWY WRZESIEŃ NA KORTACH

17.09.2014 Poznań

Tegoroczny wrzesień zgromadził na poznańskim Kortowie doborowe grono ludzi ściśle związanych z biznesem. Wokół wokół swojej sportowej pasji na turnieju Business Centre Club Tennis Tournament spotkali się ludzie poznańskiego Biznesu, natomiast Inwestor Tennis Construction Cup przyciągnął środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych.
W ramach obydwu wydarzeń, zapewniliśmy ich uczestnikom masę atrakcji, związanych z tenisem, fitnessem i zdrowiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by spotkania te były nie tylko pasjonującymi imprezami sportowymi, ale i doskonałymi okazjami do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach oraz nawiązania nowych kontaktów.

ROZWÓJ PLATFORMY SPORTARCHITEKT

4.07.2014 Poznań

Platforma SPORTARCHITEKT, została utworzona jako miejsce spotkań architektów wokół sportu i narzędzie do promocji aktywnego trybu życia w środowisku.
Regularnie staramy się urozmaicić cykl, wprowadzając do kalendarza nowe wydarzenia - w tym roku swój debiut miał Spływ Kajakowy dla Architektów ARCHI KAYAK ADVENTURE. Pierwsza edycja imprezy odbyła się 12-15.06.2014 w malowniczych Borach Tucholskich - grupa architektów z całej Polski na cztery dni porzuciła uroki cywilizacji na rzecz malowniczych lasów, rzek i jezior, gdzie każdy przebyty kilometr gwarantował dużo satysfakcji i radości. 
Początek lata przyciąga architektów do Poznania - na czerwcowych Mistrzostwach Polski Architektów w Tenisie uczestnicy po raz kolejny wypełnili na trzy dni Kortowo Tennis Club, natomiast już za parę godzin w podpoznańskiej Murowanej Goślinie amatorzy dwóch kółek przybędą rywalizować w ramach II Mistrzostw Polski Architektów w MTB.
W celu zaktywizowania jak największej liczby architektów, na niemalże każdej imprezie oprócz zawodów proponujemy naukę danego sportu lub rekreacyjną formę spędzania czasu.
Chcąc jak najlepiej zrozumieć architektów, wszystkie wydarzenia organizujemy pod patronatem zarówno oficjalnych instytucji SARP i IARP, jak również organizacji sportowych takich jak KLAN i ALG.

TENISOWE EMOCJE NA POZIOMIE

4-13.04.2014 Warszawa-Katowice

Na niemalże dwa kwietniowe tygodnie, M-Active zanurzyło się w świecie męskiego i kobiecego tenisa, realizując dla BNP Paribas zadania z zakresu obsługi marketingowo-eventowej.
Po raz kolejny towarzyszyliśmy polskiej reprezentacji podczas międzynarodowych rozgrywek Pucharu Davisa, które odbyły się na warszawskim Torwarze. Tym razem najwyżej rozstawieni polscy tenisiści zmierzyli się z wyprzedzającą ich w rankingu drużyną Chorwacji. Pomimo faktu, iż tym razem nasi zawodnicy nie odnieśli zwycięstwa, wydarzenie to przyniosło wiele sportowych emocji.
Turniej WTA w Katowicach to impreza tenisowa o największej randze, która odbywa się w naszym kraju. Druga edycja, której największą gwiazdą była trzecia zawodniczka na świecie - Agnieszka Radwańska, przyciągnęła do Spodka sporo kibiców i pomogła w popularyzowaniu tego sportu w Polsce.
Współpraca ze sponsorem tytularnym imprezy w zakresie obsługi promocyjno-eventowej dostarczyła M-Active wielu nowych doświadczeń, które pomogą nam w organizowaniu kolejnych sportowych wydarzeń.

SKI ARCHI CUP 2014

11.03.2014 Zakopane

Jest w marcu taki wyjątkowy weekend, gdy architekci z całej Polski zjeżdżają się do Zakopanego, aby rywalizować podczas Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja tej imprezy odbyła się pod hasłem wysokogórskim – miejscem przeprowadzania zawodów był majestatyczny Kasprowy Wierch. Do zimowej stolicy Polski przybyło ponad stu architektów z wszystkich zakątków kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Gośćmi wydarzenia byli w tym roku Jędrzej Dobrowolski, rekordzista Polski w narciarstwie szybkim oraz himalaista i autor filmów górskich Dariusz Załuski. Relacja z imprezy dostępna jest na kanale Sportarchitekt.