TENISOWE EMOCJE W HALI STULECIA

04.02.2013 Wrocław

Już po raz szósty M-Active towarzyszyło polskiej reprezentacji podczas rozgrywek Pucharu Davisa, organizując wyjazd dla pasjonatów tenisa. Ostatnie sukcesy Jerzego Janowicza sprawiły, że Hala Stulecia ze swoimi potężnymi trybunami zapełniała się momentami do ostatniego miejsca, a atmosfera na trybunach zaczęła nawiązywać do największych wydarzeń tenisowych na świecie. Również poziomem gry polscy zawodnicy udowodnili, że są już częścią światowego tenisa, rozbijając Słoweńców pierwszego dnia w przysłowiowy pył i zwyciężając ostatecznie w całym meczu. Dla uczestników wyjazdu uzupełnieniem wspólnie przeżywanych emocji na trybunach była duża dawka gry w tenisa oraz fantastyczna atmosfera wrocławskiego Rynku. Kolejne emocje już w kwietniu podczas kolejnego spotkania Pucharu Davisa.

SKI ARCHI CUP 2013

19.12.2012 Poznań

Na dwa miesiące przed XXII Mistrzostwami Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim liczba zgłoszeń zbliża się do 100. Po niecałym miesiącu od otwarcia procesu rejestracji, tempo napływających zgłoszeń jest rekordowe. Już wkrótce lista uczestników może zostać zamknięta. Na architektów narciarzy czeka jak zwykle cały szereg atrakcji sportowych i towarzyskich. Całkowitą nowością będzie niedzielny slalom równoległy.

BNP PARIBAS BUSINESS CUP

19.11.2012 Bytom

Turniej tenisowy to znakomita okoliczność do budowania relacji biznesowych. W sobotę na kameralnym obiekcie Silesia Club odbył się kolejny turniej cyklu Business Cup. Przedstawiciele śląskiego biznesu mierzyli się na korcie, wymieniając się przy okazji kuluarowych rozmów wizytówkami i wspólnymi kontaktami. Przedstawiciele sponsora głównego również wykorzystali sprzyjające okoliczności do poszerzenia i umocnienia własnych kontaktów. Doskonała atmosfera potwierdzała dobrze zrealizowane cele sponsora i organizatora turnieju.

BUSINESS SQUASH CHALLENGE

19.11.2012 Poznań

W ostatnią sobotę na obiekcie SO SQUASH w Poznaniu, M-Active zrealizował swój pierwszy projekt squashowy skierowany do ludzi biznesu. Gromadząc ludzi poznańskiego biznesu wokół konkretnej pasji sportowej, stworzone zostały warunki do budowania ciekawych i wymiernych relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami oraz partnerami sponsorującymi wydarzenie. Partnerami edycji poznańskiej byłby firmy AVIVA, VOL, OKI oraz Projekt 11.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19