ROSA PRIVATE GOLF CLUB DLA ARCHITEKTÓW

02.10.2013 Częstochowa

Z roku na rok w golfowej imprezie architektów bierze udział coraz większa grupa uczestników. Wraz z frekwencją wzrasta również poziom sportowy wydarzenia - golf zyskuje jeszcze większą popularność wśród architektów. Czwarta edycja Mistrzostw Polski Architektów w Golfie odbyła się ponownie na pięknym obiekcie golfowym Rosa Private Golf Club - zapraszamy do obejrzenia relacji video z tej imprezy na kanale SportArchitekt.

HISTORYCZNE SPOTKANIE

16.09.2013 Warszawa

Davis Cup to międzynarodowe rozgrywki tenisowe dostarczające niepowtarzalnych emocji. Historyczny mecz Polska - Australia, w którym czołowi polscy zawodowcy zmierzyli się z tenisistami z dalekich antypodów, był jednym z największych wydarzeń w historii tej dyscypliny sportu w Polsce. M-Active miało okazję uczestniczyć w tym święcie tenisa, realizując usługę dla głównego, międzynarodowego sponsora tych rozgrywek.

TENISOWY WRZESIEŃ

09.09.2013 Poznań

XVII Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie oraz czwarta edycja deblowego turnieju Business Cup Poznań to stałe pozycje wrześniowego kalendarza M-Active. Koniec lata to znakomity czas na organizację imprez tenisowych -  idealne warunki pogodowe oraz fakt wcześniejszych powrotów z wakacji sprawiają, że listy uczestników tych imprez są zawsze wypełnione do ostatniego miejsca. W przyszłym roku śląskie mistrzostwa architektów uzyskają status wydarzenia międzynarodowego.

ARCHITEKCI NA ROWERY!

13.08.2013 Poznań

Ponad czterdziestu architektów wzięło udział w I Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB i towarzyszącym Rajdzie Rowerowym. Doskonała atmosfera podczas sobotniego Rajdu, radość na mecie kończących niedzielny wyścig architektów sprawiają, że impreza ta na stałe zagości w cyklu SPORTARCHITEKT. Relację "live" można obejrzeć na kanale SportArchitekt.

MISTRZOSTWA LEKARZY STOMATOLOGÓW

25.06.2013 Poznań

Krótko po zawodach architektów, na poznańskim Kortowie odbyły się II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie. Można rzec, iż sport rzeczywiście łączy ludzi... Lekarze rywalizujący na co dzień na rynku usług stomatologicznych stanęli tym razem naprzeciwko siebie na korcie, by w atmosferze wspólnej, tenisowej zabawy toczyć sportowe pojedynki. Młoda impreza rozwija się i dwukrotny wzrost frekwencji dobrze rokuje na kolejne edycje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20