BIZNESOWY WRZESIEŃ NA KORTACH

17.09.2014 Poznań

Tegoroczny wrzesień zgromadził na poznańskim Kortowie doborowe grono ludzi ściśle związanych z biznesem. Wokół wokół swojej sportowej pasji na turnieju Business Centre Club Tennis Tournament spotkali się ludzie poznańskiego Biznesu, natomiast Inwestor Tennis Construction Cup przyciągnął środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych.
W ramach obydwu wydarzeń, zapewniliśmy ich uczestnikom masę atrakcji, związanych z tenisem, fitnessem i zdrowiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by spotkania te były nie tylko pasjonującymi imprezami sportowymi, ale i doskonałymi okazjami do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach oraz nawiązania nowych kontaktów.

ROZWÓJ PLATFORMY SPORTARCHITEKT

4.07.2014 Poznań

Platforma SPORTARCHITEKT, została utworzona jako miejsce spotkań architektów wokół sportu i narzędzie do promocji aktywnego trybu życia w środowisku.
Regularnie staramy się urozmaicić cykl, wprowadzając do kalendarza nowe wydarzenia - w tym roku swój debiut miał Spływ Kajakowy dla Architektów ARCHI KAYAK ADVENTURE. Pierwsza edycja imprezy odbyła się 12-15.06.2014 w malowniczych Borach Tucholskich - grupa architektów z całej Polski na cztery dni porzuciła uroki cywilizacji na rzecz malowniczych lasów, rzek i jezior, gdzie każdy przebyty kilometr gwarantował dużo satysfakcji i radości. 
Początek lata przyciąga architektów do Poznania - na czerwcowych Mistrzostwach Polski Architektów w Tenisie uczestnicy po raz kolejny wypełnili na trzy dni Kortowo Tennis Club, natomiast już za parę godzin w podpoznańskiej Murowanej Goślinie amatorzy dwóch kółek przybędą rywalizować w ramach II Mistrzostw Polski Architektów w MTB.
W celu zaktywizowania jak największej liczby architektów, na niemalże każdej imprezie oprócz zawodów proponujemy naukę danego sportu lub rekreacyjną formę spędzania czasu.
Chcąc jak najlepiej zrozumieć architektów, wszystkie wydarzenia organizujemy pod patronatem zarówno oficjalnych instytucji SARP i IARP, jak również organizacji sportowych takich jak KLAN i ALG.

TENISOWE EMOCJE NA POZIOMIE

4-13.04.2014 Warszawa-Katowice

Na niemalże dwa kwietniowe tygodnie, M-Active zanurzyło się w świecie męskiego i kobiecego tenisa, realizując dla BNP Paribas zadania z zakresu obsługi marketingowo-eventowej.
Po raz kolejny towarzyszyliśmy polskiej reprezentacji podczas międzynarodowych rozgrywek Pucharu Davisa, które odbyły się na warszawskim Torwarze. Tym razem najwyżej rozstawieni polscy tenisiści zmierzyli się z wyprzedzającą ich w rankingu drużyną Chorwacji. Pomimo faktu, iż tym razem nasi zawodnicy nie odnieśli zwycięstwa, wydarzenie to przyniosło wiele sportowych emocji.
Turniej WTA w Katowicach to impreza tenisowa o największej randze, która odbywa się w naszym kraju. Druga edycja, której największą gwiazdą była trzecia zawodniczka na świecie - Agnieszka Radwańska, przyciągnęła do Spodka sporo kibiców i pomogła w popularyzowaniu tego sportu w Polsce.
Współpraca ze sponsorem tytularnym imprezy w zakresie obsługi promocyjno-eventowej dostarczyła M-Active wielu nowych doświadczeń, które pomogą nam w organizowaniu kolejnych sportowych wydarzeń.

ARCHITEKCI W ZAKOPANEM

11.03.2014 Zakopane

Jest w marcu taki wyjątkowy weekend, gdy architekci z całej Polski zjeżdżają się do Zakopanego, aby rywalizować podczas Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja tej imprezy odbyła się pod hasłem wysokogórskim – miejscem przeprowadzania zawodów był majestatyczny Kasprowy Wierch. Do zimowej stolicy Polski przybyło ponad stu architektów z wszystkich zakątków kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Gośćmi wydarzenia byli w tym roku Jędrzej Dobrowolski, rekordzista Polski w narciarstwie szybkim oraz himalaista i autor filmów górskich Dariusz Załuski. Relacja z imprezy dostępna jest na kanale Sportarchitekt.

BIZNESOWY WROCŁAW

7.12.2013 Wrocław

Cykl Business Cup na stałe wpisał się już w kalendarz turniejów tenisowych w Wielkopolsce i na Śląsku. Ostatnia wrocławska edycja odbyła się po raz pierwszy w Centrum Tenisowym Redeco. Przyjęta formuła turnieju deblowego ze zmianą partnerów pozwoliła uczestnikom na spędzenie jak największej ilości czasu na korcie, na wspólnej rywalizacji.
Starannie wybrane grono zaproszonych gości, wspaniała sportowa atmosfera i kameralny obiekt to doskonałe warunki do budowania i poszerzania relacji biznesowych dla sponsorów imprezy jak i uczestników.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20