SKI CONSTRUCTION CUP 2015

13-15.03.2015 Zakopane

Już drugi marcowy weekend M-Active spędziło w prawdziwie zimowym Zakopanem, tym razem organizując pierwszą edycję Mistrzostw Polski Branży Infrastrukturalnej w Narciarstwie Alpejskim. Miejscem przeprowadzania zawodów były zbocza stacji narciarskiej Suche, natomiast część towarzysząca imprezy odbywała się w zakopiańskim hotelu Grand Nosalowy Dwór. Po sprawnie przeprowadzonych sobotnich zawodach, najbardziej wytrwali zostali wynagrodzeni w niedzielę przez piękne słońce i możliwość wjazdu na Kasprowy Wierch.
Gościem specjalnym wydarzenia był Jędrzej Dobrowolski, rekordzista Polski w speed ski oraz jeden z najszybszych narciarzy na świecie.                                                                                                                                                                            

DAVIS CUP 2015 POLSKA-LITWA

6-8.03.2015 Płock

Początek roku obfituje w tenisowe spotkania na międzynarodowym poziomie. Na początku marca polscy tenisiści zmierzyli się w Płocku z reprezentacją Litwy podczas rozgrywek w ramach Pucharu Davisa. M-Active kolejny już raz obsługiwało BNP Paribas, tytularnego sponsora Davis Cup. Nasza współpraca koncentruje się na zapewnieniu bankowi jak najlepszej obsługi promocyjno-eventowej podczas wydarzeń sportowych i tym samym wzmacnianiu wizerunku BNP Paribas jako silnego partnera tenisa w Polsce i na świecie.

ARCHITEKCI NA KASPROWYM WIERCHU

6-8.03.2015 Zakopane

W dniach 6-8.03.2015 M-Active zorganizowało w Zakopanem XXIV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Podobnie jak w ubiegłym roku, miejscem przeprowadzania zawodów były majestatyczne zbocza Kasprowego Wierchu.  Do zimowej stolicy Polski przybyło niemal stu dwudziestu architektów z całego kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Pogoda była tym razem wyjątkowo łaskawa – piątkowy trening z pomiarem czasu i sobotnie zawody odbyły się przy bezchmurnym niebie w promieniach słońca.
To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko pasjonującą imprezą sportową, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

FED CUP 2015 POLSKA-ROSJA

7-8.02.2015 Kraków

W dniach 7-8 lutego 2015 M-Active towarzyszyło dwóm sponsorom Pucharu Federacji - bankowi BNP Paribas oraz marce motoryzacyjnej Lexus podczas rozgrywek w ramach Fed Cup w Krakowie. Po raz kolejny realizowaliśmy dla obydwu firm działania marketingowo-eventowe. Tenisowe spotkanie w Krakowie miało wszelkie cechy wyjątkowości - po raz pierwszy krakowska arena gościła u siebie tenisistki najwyższego formatu. Publiczność dopisała i z całych sił dopingowała Agnieszkę Radwańską podczas meczu z Marią Szarapową.
Wspieranie dwóch silnych partnerów tenisa na całym świecie dostarczyło M-Active wielu doświadczeń, które pomogą nam przy kolejnych sportowych przedsięwzięciach oraz satysfakcji, która inspiruje nas do nieustannego rozwoju.

WSPÓŁPRACA Z BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB

17.12.2014 Poznań

M-Active podjęło pełną współpracę z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia przygotowawczego i promocyjnego wydarzeń w nadchodzącym sezonie 2015. Od 2003 roku Gogol MTB współtworzy i animuje imprezy kolarskie, które skierowane są do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl składa się z dziewięciu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Ilość kolarzy rośnie z roku na rok, poczynając od premierowej edycji Maratonów MTB w Wielkopolsce, w której udział wzięło ponad 500 osób. Podsumowaniem cyklu jest Gala Rowerowa, podczas której nagradzani są zawodnicy Bike Cross Maraton.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19