MTB ARCHI CUP 2015

9-10.05.2015 Spała/Odrzywół

Kontynuując sezon rowerowy, w dniach 9-10.05.2015 zaprosiliśmy architekci z całej Polski, aby aktywnie spędzili czas podczas przygotowującej do zawodów soboty w Spale, a w niedzielę rywalizowali w III Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB odbywających się w Odrzywole.  Uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną okazję udziału w warsztatach MTB prowadzonych przez wicemistrzynię świata w Maratonach MTB, Magdalenę Sadłecką, która zapoznała wszystkich obecnych architektów z tajnikami swojej dyscypliny. Sobotnim popołudniem odbyły się trzy bloki warsztatowo-treningowe, dwa pierwsze poświęcone będą zagadnieniom technicznym (technika jazdy na rowerze MTB w trudnym terenie oraz pokonywanie przeszkód terenowych), natomiast część trzecia, bardziej teoretyczna miała na celu pomoc w przygotowaniu się do startu w zawodach. Po regeneracyjnym pasta party, dzień pierwszy zakończył się uroczystym wręczeniem numerów startowych oraz szybkim edukacyjnym konkursem rowerowym z atrakcyjnymi nagrodami. W niedzielne przedpołudnie architekci biorący udział w zawodach MTB wyruszyli na start. O godzinie 11:00 na linii startu zameldowali się uczestnicy dystansu GIGA (63 km) oraz MEGA (ok. 40 km). Pomimo deszczowego początku, architekci docierali na metę z radością z pokonania trasy oraz swoich słabości. Po zakończeniu zawodów nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i medali, która uwieńczyła ten weekend.

MTB CONSTRUCTION CUP 2015

19.04.2015 Nowy Dwór Mazowiecki

19 kwietnia 2015 r. w Nowym Dworze Mazowieckim M-Active zorganizowało wydarzenie dla miłośników MTB z branży inwestorskiej, generalnych wykonawców, deweloperskiej, biur projektowych i konstruktorskich oraz inżynierów budownictwa. Zawody odbyły się ramach drugiego etapu LOTTO Poland Bike Marathon 2015, gdzie w sumie wystartowało prawie 900 miłośników dwóch kółek, z czego bardzo zaangażowaną grupę tworzyli uczestnicy MTB Construction Cup. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, rowerzyści dzielnie przemierzali zróżnicowaną trasę, pełną wymagających technicznych zjazdów i podjazdów oraz przejazdów przez historyczne fortyfikacje legendarnej twierdzy Modlin. Impreza była prawdziwie rodzinna - oprócz startu dorosłych uczestników na dwóch dystansach – MAX (45 km) oraz MINI (25 km), w zawodach udział wzięli najmłodsi na dystansie FAN (9,5 km), a w Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły dzieci w wieku 2-6 lat. MTB Construction Cup został zorganizowany we współpracy z firmą ACO, która była głównym sponsorem wydarzenia.

FED CUP 2015 POLSKA-SZWAJCARIA

18-19.04.2015 Zielona Góra

18-19 kwietnia w Zielonej Górze w ramach rozgrywek Pucharu Federacji odbył się mecz barażowy, którego stawką było pozostanie polskiej reprezentacji kobiet w tenisie w Grupie Światowej. Rywalkami Polek była reprezentacja Szwajcarii, w której wystąpiły legenda tenisa Martina Hingis, będąca obecnie na drodze na szczyt rankingu deblowego oraz Timea Bacsinszky - wielka nadzieja tenisa i pretendentka do pierwszej dziesiątki rankingu WTA. W emocjonujących spotkaniach walczyły dzielnie siostry Radwańskie oraz Alicja Rosolska - tym razem lepsze okazały się być Szwajcarki, które w decydującym piątym pojedynku pokonały Polki w tiebreaku.
Pomimo porażki Polek, te dwa dni dostarczyły nam dużo pozytywnych, sportowych emocji i wielu nowych doświadczeń - już po raz kolejny wspieraliśmy bank BNP Paribas w działaniach marketingowych podczas wielkiego tenisowego wydarzenia, jakim jest Fed Cup.

SKI CONSTRUCTION CUP 2015

13-15.03.2015 Zakopane

Już drugi marcowy weekend M-Active spędziło w prawdziwie zimowym Zakopanem, tym razem organizując pierwszą edycję Mistrzostw Polski Branży Infrastrukturalnej w Narciarstwie Alpejskim. Miejscem przeprowadzania zawodów były zbocza stacji narciarskiej Suche, natomiast część towarzysząca imprezy odbywała się w zakopiańskim hotelu Grand Nosalowy Dwór. Po sprawnie przeprowadzonych sobotnich zawodach, najbardziej wytrwali zostali wynagrodzeni w niedzielę przez piękne słońce i możliwość wjazdu na Kasprowy Wierch.
Gościem specjalnym wydarzenia był Jędrzej Dobrowolski, rekordzista Polski w speed ski oraz jeden z najszybszych narciarzy na świecie.                                                                                                                                                                            

DAVIS CUP 2015 POLSKA-LITWA

6-8.03.2015 Płock

Początek roku obfituje w tenisowe spotkania na międzynarodowym poziomie. Na początku marca polscy tenisiści zmierzyli się w Płocku z reprezentacją Litwy podczas rozgrywek w ramach Pucharu Davisa. M-Active kolejny już raz obsługiwało BNP Paribas, tytularnego sponsora Davis Cup. Nasza współpraca koncentruje się na zapewnieniu bankowi jak najlepszej obsługi promocyjno-eventowej podczas wydarzeń sportowych i tym samym wzmacnianiu wizerunku BNP Paribas jako silnego partnera tenisa w Polsce i na świecie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20