Eventy M-ACTIVE

WSPÓŁPRACA Z BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB

17.12.2014 Poznań

M-Active podjęło pełną współpracę z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia przygotowawczego i promocyjnego wydarzeń w nadchodzącym sezonie 2015. Od 2003 roku Gogol MTB współtworzy i animuje imprezy kolarskie, które skierowane są do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl składa się z dziewięciu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Ilość kolarzy rośnie z roku na rok, poczynając od premierowej edycji Maratonów MTB w Wielkopolsce, w której udział wzięło ponad 500 osób. Podsumowaniem cyklu jest Gala Rowerowa, podczas której nagradzani są zawodnicy Bike Cross Maraton.
 

KALENDARZ SPORTARCHITEKT

19.11.2014 Poznań

W siedzibie M-Active trwają ostatnie przygotowania do wysyłki kolejnej edycji kalendarza SPORTARCHITEKT.
Wydawany już od 5 lat kalendarz wysyłany jest bezpłatnie do setek pracowni i biur projektowych w całej Polsce i ma na celu promocję imprez sportowych dla architektów organizowanych w ramach cyklu SPORTARCHITEKT.
Partnerami tegorocznego kalendarza są firmy Hauraton, Efaflex, Guardian i CDA - wszystkie mocno zaangażowane we współpracę przy organizacji imprez sportowych dla architektów.

GOLF ARCHI CUP 2014

20.09.2014 Częstochowa

W dniach 18-20 września blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się na malowniczo położonym polu golfowym Rosa Private Golf Club, aby aktywnie spędzić czas podczas Akademii Golfa i rywalizować w V Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie.
Pomimo chłodnego początku, pogoda dopisała i Mistrzostwa przebiegały spokojnie w promieniach wrześniowego słońca. Oprócz solidnej dawki golfowych zmagań na architektów czekały różne atrakcje -  oficjalny koktajl imprezy, seria nocnych i dziennych konkursów golfowych oraz pokazy sportowo-artystyczne.
W sobotę do architektów golfistów dołączyli ich koleżanki i koledzy, pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu - adepci Akademii pod okiem doświadczonego trenera zaznajamiali się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Na zakończenie Akademii wszyscy jej uczestnicy wzięli udział w tradycyjnych konkursach golfowych – Best Putt i Nearest to the Pin. Po zakończeniu zawodów rozegrany został wyczekiwany i pełen emocji konkurs Putt in One, którego zwycięzcę poznaliśmy dopiero w drugiej serii prób. Wieczorem nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i dyplomów, która uwieńczyła te wyjątkowe dni.

BIZNESOWY WRZESIEŃ NA KORTACH

17.09.2014 Poznań

Tegoroczny wrzesień zgromadził na poznańskim Kortowie doborowe grono ludzi ściśle związanych z biznesem. Wokół wokół swojej sportowej pasji na turnieju Business Centre Club Tennis Tournament spotkali się ludzie poznańskiego Biznesu, natomiast Inwestor Tennis Construction Cup przyciągnął środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych.
W ramach obydwu wydarzeń, zapewniliśmy ich uczestnikom masę atrakcji, związanych z tenisem, fitnessem i zdrowiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by spotkania te były nie tylko pasjonującymi imprezami sportowymi, ale i doskonałymi okazjami do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach oraz nawiązania nowych kontaktów.

ROZWÓJ PLATFORMY SPORTARCHITEKT

4.07.2014 Poznań

Platforma SPORTARCHITEKT, została utworzona jako miejsce spotkań architektów wokół sportu i narzędzie do promocji aktywnego trybu życia w środowisku.
Regularnie staramy się urozmaicić cykl, wprowadzając do kalendarza nowe wydarzenia - w tym roku swój debiut miał Spływ Kajakowy dla Architektów ARCHI KAYAK ADVENTURE. Pierwsza edycja imprezy odbyła się 12-15.06.2014 w malowniczych Borach Tucholskich - grupa architektów z całej Polski na cztery dni porzuciła uroki cywilizacji na rzecz malowniczych lasów, rzek i jezior, gdzie każdy przebyty kilometr gwarantował dużo satysfakcji i radości. 
Początek lata przyciąga architektów do Poznania - na czerwcowych Mistrzostwach Polski Architektów w Tenisie uczestnicy po raz kolejny wypełnili na trzy dni Kortowo Tennis Club, natomiast już za parę godzin w podpoznańskiej Murowanej Goślinie amatorzy dwóch kółek przybędą rywalizować w ramach II Mistrzostw Polski Architektów w MTB.
W celu zaktywizowania jak największej liczby architektów, na niemalże każdej imprezie oprócz zawodów proponujemy naukę danego sportu lub rekreacyjną formę spędzania czasu.
Chcąc jak najlepiej zrozumieć architektów, wszystkie wydarzenia organizujemy pod patronatem zarówno oficjalnych instytucji SARP i IARP, jak również organizacji sportowych takich jak KLAN i ALG.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18