TENNIS ARCHI CUP 2015

29-31.05.2015 Poznań

W ostatnich tygodniach M-Active koncentruje swoje działania wokół tenisa. 29-31.05.2015 w poznańskim Kortowo Tennis Club rozgrywane były XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie oraz Akademia Tenisa dla Architektów Tennis Archi Cup 2015.
Architekci rywalizowali na jednym z najlepszych wielkopolskich obiektów tenisowych w odpowiednich kategoriach wiekowych. Po raz kolejny integralną i bardzo ważną częścią imprezy była trzydniowa Akademia Tenisa skierowana do architektów pragnących zgłębić podstawy tej pięknej dyscypliny. Jednym z doświadczonych trenerów prowadzących zajęcia w ramach Akademii był Radosław Szymanik, trener polskiej kadry na rozgrywki Pucharu Davisa. Wydarzenie uzupełnił atrakcyjny program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, kliniką uderzeń, spotkaniami z zaproszonymi gośćmi i oficjalnym koktajlem zawodów. Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego kraju.

LEXUS BNP PARIBAS BUSINESS CUP WROCŁAW

23.05.2015 Wrocław

23.05.2015 na terenie wrocławskiego Matchpoint Tennis&Sports Club odbył się organizowany przez M-Active turniej deblowy Lexus BNP Paribas Business Cup.  Wydarzenie to zgromadziło wokół tenisowej pasji sześćdziesięciu członków środowiska dolnośląskiego biznesu.
Wydarzenie zainaugurowało biznesowe śniadanie, podczas którego odbyło się oficjalne losowanie turnieju i powitanie uczestników. Oprócz zapewnionej dużej dawki sportowych emocji, uczestnicy mogli skorzystać z odbywających się przez cały dzień jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa, wziąć udział w sesji z masażystą oraz spróbować sił w kilku odbywających się konkursach z cennymi nagrodami.
Turniej rozgrywany był w grupach bez par odpadających we wczesnej jego fazie w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+, mężczyźni 50+ oraz kobiety open.

MTB ARCHI CUP 2015

9-10.05.2015 Spała/Odrzywół

Kontynuując sezon rowerowy, w dniach 9-10.05.2015 zaprosiliśmy architekci z całej Polski, aby aktywnie spędzili czas podczas przygotowującej do zawodów soboty w Spale, a w niedzielę rywalizowali w III Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB odbywających się w Odrzywole.  Uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną okazję udziału w warsztatach MTB prowadzonych przez wicemistrzynię świata w Maratonach MTB, Magdalenę Sadłecką, która zapoznała wszystkich obecnych architektów z tajnikami swojej dyscypliny. Sobotnim popołudniem odbyły się trzy bloki warsztatowo-treningowe, dwa pierwsze poświęcone będą zagadnieniom technicznym (technika jazdy na rowerze MTB w trudnym terenie oraz pokonywanie przeszkód terenowych), natomiast część trzecia, bardziej teoretyczna miała na celu pomoc w przygotowaniu się do startu w zawodach. Po regeneracyjnym pasta party, dzień pierwszy zakończył się uroczystym wręczeniem numerów startowych oraz szybkim edukacyjnym konkursem rowerowym z atrakcyjnymi nagrodami. W niedzielne przedpołudnie architekci biorący udział w zawodach MTB wyruszyli na start. O godzinie 11:00 na linii startu zameldowali się uczestnicy dystansu GIGA (63 km) oraz MEGA (ok. 40 km). Pomimo deszczowego początku, architekci docierali na metę z radością z pokonania trasy oraz swoich słabości. Po zakończeniu zawodów nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i medali, która uwieńczyła ten weekend.

MTB CONSTRUCTION CUP 2015

19.04.2015 Nowy Dwór Mazowiecki

19 kwietnia 2015 r. w Nowym Dworze Mazowieckim M-Active zorganizowało wydarzenie dla miłośników MTB z branży inwestorskiej, generalnych wykonawców, deweloperskiej, biur projektowych i konstruktorskich oraz inżynierów budownictwa. Zawody odbyły się ramach drugiego etapu LOTTO Poland Bike Marathon 2015, gdzie w sumie wystartowało prawie 900 miłośników dwóch kółek, z czego bardzo zaangażowaną grupę tworzyli uczestnicy MTB Construction Cup. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, rowerzyści dzielnie przemierzali zróżnicowaną trasę, pełną wymagających technicznych zjazdów i podjazdów oraz przejazdów przez historyczne fortyfikacje legendarnej twierdzy Modlin. Impreza była prawdziwie rodzinna - oprócz startu dorosłych uczestników na dwóch dystansach – MAX (45 km) oraz MINI (25 km), w zawodach udział wzięli najmłodsi na dystansie FAN (9,5 km), a w Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły dzieci w wieku 2-6 lat. MTB Construction Cup został zorganizowany we współpracy z firmą ACO, która była głównym sponsorem wydarzenia.

FED CUP 2015 POLSKA-SZWAJCARIA

18-19.04.2015 Zielona Góra

18-19 kwietnia w Zielonej Górze w ramach rozgrywek Pucharu Federacji odbył się mecz barażowy, którego stawką było pozostanie polskiej reprezentacji kobiet w tenisie w Grupie Światowej. Rywalkami Polek była reprezentacja Szwajcarii, w której wystąpiły legenda tenisa Martina Hingis, będąca obecnie na drodze na szczyt rankingu deblowego oraz Timea Bacsinszky - wielka nadzieja tenisa i pretendentka do pierwszej dziesiątki rankingu WTA. W emocjonujących spotkaniach walczyły dzielnie siostry Radwańskie oraz Alicja Rosolska - tym razem lepsze okazały się być Szwajcarki, które w decydującym piątym pojedynku pokonały Polki w tiebreaku.
Pomimo porażki Polek, te dwa dni dostarczyły nam dużo pozytywnych, sportowych emocji i wielu nowych doświadczeń - już po raz kolejny wspieraliśmy bank BNP Paribas w działaniach marketingowych podczas wielkiego tenisowego wydarzenia, jakim jest Fed Cup.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19