INWESTOR TENNIS CONSTRUCTION CUP

6.09.2015 Poznań

Tegoroczny wrzesień M-Active rozpoczęło od organizacji deblowego turnieju tenisowego Inwestor Tennis Construction Cup. Wydarzenie to, zgromadziło środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych. Godną uwagi atrakcją tegorocznej edycji turnieju był udział w imprezie byłych reprezentantów Polski na rozgrywki Pucharu Davisa - Bartłomieja Dąbrowskiego i Beniamina Budziaka - każdy uczestnik miał okazję rozegrać mecz z gośćmi specjalnymi turnieju. Przyjęta formuła turnieju deblowego ze zmianą partnerów pozwoliła uczestnikom na spędzenie jak największej ilości czasu na korcie, na wspólnej rywalizacji. Spotkanie w starannie dobranym gronie przy prestiżowym sporcie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2015

29-30.08.2015 Katowice

Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji M-Active zebrało na Śląsku sporą grupę architektów, którzy rywalizowali między sobą w XIX Mistrzostwach Śląska Architektów w Tenisie. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Katowicach na obiekcie MOSIR - turniej odbywał się w kategoriach mężczyźni OPEN, 45+, 55+ oraz kobiety OPEN. Dla tych, którzy przegrali w pierwszych meczach, realizowany był turniej pocieszenia. Warunki pogodowe były idealne do gry w tenisa, a wolny czas między meczami uczestnicy spędzali na jazdach testowych zapewnionych przez Lexus Katowice.

DAVIS CUP 2015 POLSKA-UKRAINA

17-19.07.2015 Szczecin

Już po raz kolejny w tym roku M-Active miało okazję obecności na międzynarodowym wydarzeniu tenisowym odbywającym się w naszym kraju. Po zwycięstwie nad Litwą w Płocku, polscy tenisiści zmierzyli się w Szczecinie z drużyną Ukrainy. Stawką spotkania był udział w barażach o wejście do grupy światowej Pucharu Davisa. Polski zespół znowu nie zawiódł i zagwarantował sobie udział we wrześniowych play-offach. M-Active już od wielu sezonów towarzyszy BGŻ BNP Paribas podczas rozgrywek w ramach Davis Cup i Fed Cup w celu zapewnienia bankowi obsługi promocyjno-eventowej wychodzącej ponad przyjęte standardy.

BGŻ BNP PARIBAS LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE

27.06.2015 Katowice

W ostatnią sobotę czerwca M-Active zorganizowało trzeci w tym roku deblowy turniej tenisowy z cyklu Business Cup. BGŻ BNP Paribas Lexus Business Cup, bo tak brzmiała pełna nazwa tej edycji, odbył się 27 czerwca na kortach katowickiego ośrodka tenisowego MOSIR i przyciągnął ponad 40 ludzi śląskiego biznesu. Turniej rozpoczęło biznesowe śniadanie, po którym odbył się BGŻ BNP Paribas Tennis Contest, czyli konkurs z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Inną przygotowaną dla uczestników atrakcją był cały dzień jazd testowych z Lexusem - wszyscy obecni mogli sprawdzić możliwości najnowszych modeli marki.
Rozgrywki toczyły się sprawnie w formule grupowej bez par odpadających we wczesnej fazie turnieju.

ARCHI KAYAK ADVENTURE

19-21.06.2015 Błędów

W dniach 19 – 21 czerwca 2015 r. M-Active zgromadziło architektów w ramach II edycji Spływu Kajakowego dla Architektów - ARCHI KAYAK ADVENTURE. W sobotę uczestnicy przemierzali pełną przygód Drzewiczkę, po to by zakończyć spływ w niedzielę na relaksującej Pilicy.
Archi Kayak Adventure to jedyna impreza cyklu SPORTARCHITEKT pozbawiona rywalizacji i współzawodnictwa – ideą wydarzenia jest spędzenie przedłużonego weekendu w bliskości natury w doborowym towarzystwie koleżanek i kolegów architektów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20