SKI ARCHI CUP 2016

4-6.03.2016 Zakopane

Pierwszą zimową imprezą roku 2016 organizowaną przez M-Active były XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie SKI ARCHI CUP, które odbyły się w dniach 4 – 6 marca 2016 r. w Zakopanem i zgromadziły niemal 120 architektów z całej Polski.
Poza swoim sportowym wymiarem, wydarzenie rokrocznie przyciąga uczestników swoją niepowtarzalną atmosferą i bogatym programem towarzyszącym, wypełnionym ciekawymi spotkaniami, konkursami z nagrodami i innymi atrakcjami.
Wydarzenie to wychodzi poza imprezę sportową i staje się wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowiska architektów.

WE ARE TENNIS CUP

9.01.2016 Poznań, 16.01.2016 Katowice i Warszawa, 23.01.2016 Warszawa

Przez trzy weekendy stycznia M-Active realizowało dla BGŻ BNP Paribas We Are Tennis Cup - turniej tenisowy dla pracowników banku. To międzynarodowy projekt - w rozgrywkach bierze udział ok. 25 państw, w których Grupa BNP Paribas prowadzi działalność.
Celem turnieju było propagowanie gry w tenisa wśród pracowników banku i ich integracja wokół tego sportu.
Równolegle osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z tenisem brały udział w błyskawicznym kursie nauki tenisa realizowanym wg wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF oraz uczestniczyły w zajęciach teoretycznych, które przybliżały podstawowe zagadnienia związane ze światowym tenisem.

W drugą i trzecią sobotę stycznia w trzech częściach Polski odbyły się eliminacje do wielkiego finału, który odbył się w sobotę 23 stycznia na kortach Warszawskiego Klubu Tenisowego MERA. Po dniu intensywnych i zaciętych pojedynków wyłoniona została czwórka, która pojedzie w połowie maja do Rzymu, gdzie podczas zawodowego turnieju tenisowego Internazionali BNL d'Italia odbędzie się światowy finał We Are Tennis Cup.

PODSUMOWANIE SEZONU 2015

W mijającym roku 2015 M-Active intensywnie pracowało nad rozwojem autorskich cykli imprez oraz realizowało równie ważne zadania dla swoich partnerów.
W 2015 roku M-Active zrealizowało 30 imprez, między innymi cykl imprez SPORTARCHITEKT, serię turniejów tenisowych Business Cup, wydarzenia Construction Cup, wspierało organizacyjnie cyklu Bike Cross Maraton i realizowało zadania dla banku BGŻ BNP Paribas podczas 3 meczów Pucharu Davisa i 2 spotkań w ramach Pucharu Federacji. Główne sporty, na którym koncentrowało się M-Active to tenis, MTB, narciarstwo i golf.
W wydarzeniach M-Active łącznie wzięło udział ponad 3100 osób.
W rok 2016 wkraczamy z zamiarem poprawienia i rozwijania istniejących imprez oraz realizowania zupełnie nowych projektów.

LEXUS BGŻ BNP PARIBAS BUSINESS CUP GDYNIA

26.09.2015 Gdynia

Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań i Gdynia - te miasta odwiedziliśmy w tym roku z turniejami tenisowymi dla świata biznesu Business Cup. Zakończenie tegorocznego cyklu miało miejsce na pięknych kortach Arki w Gdyni. Zacne grono mieszkańców Trójmiasta w iście sportowym duchu walczyło do samego końca o tytuły i puchary. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. ufundowane przez Bank BGŻ BNP Paribas bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu oraz wejściówki VIP mecz Polska-Argentyna w ramach Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas. Przez cały dzień odbywały się jazdy testowe najnowszymi modelami marki Lexus - właścicielem jednego z tych samochodów (co prawda na weekend) stał się zwycięzca pełnego emocji konkursu Serve in One.

DAVIS CUP 2015 POLSKA-SŁOWACJA

18-20.09.2015 Gdynia

Pod koniec września w Gdyni M-Active miało prawdziwą przyjemność wspierać tytularnego sponsora rozgrywek Davis Cup, bank BGŻ BNP Paribas podczas historycznego momentu polskiego tenisa - nasza reprezentacja po raz pierwszy awansowała do elitarnej Grupy Światowej Pucharu Davisa. Współpraca z francuskim bankiem w zakresie wsparcia promocji marki oraz budowania i rozwoju relacji biznesowych opiera się na szeregu udoskonalanych z imprezy na imprezę działań.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19